رفتن به نوشته‌ها

آمازون در حال راه اندازی پلت فرم Kindle Vella برای انتشار داستان های سریال است

پاسخ کیندل به Wattpad را در نظر بگیرید. در اینجا نحوه کار آن آورده شده است.


ویژگی اشتعال رایگان-خواندن-کتاب-کتاب

آمازون اولین انتشارات مستقلی اپیزودی را در قالب Kindle Vella آغاز کرد.

برنامه جدید Kindle – که در ماه آوریل اعلام شد – برای درآمدزایی از دیوانه سریال پردازی آنلاین طراحی شده است ، به نویسندگان در ایالات متحده اجازه می دهد داستان های سریال شده را به زبان انگلیسی از طریق برنامه Kindle iOS توزیع کنند. پاسخ آمازون به Wattpad را در نظر بگیرید.

گرچه خیلی زود است که از او به عنوان یک برنده تضمین شده استقبال کنیم ، اما مطمئناً این یک حرکت استراتژیک قوی است ، زیرا به نظر می رسد آمازون در حال گسترش پلتفرم انتشارات Kindle Direct (KDP) خود است. آمازون خاطرنشان می کند که Kindle Vella طی چند ماه آینده در دسترس مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت.

شرایط و ضوابط

آمازون در وب سایت خود توضیح می دهد:

با Kindle Vella ، می توانید قسمت خود را فوراً منتشر کنید یا یک انتشار را برای تاریخ آینده تعیین کنید. اگر قبل از اینکه Kindle Vella در دسترس خوانندگان قرار گیرد ، مطلبی را ارسال کنید ، تمام داستان های مطابق با دستورالعمل های محتوای زنده ما آماده می شوند و منتظر می مانند تا داستان های Kindle Vella در دسترس قرار بگیرند. ما توصیه می کنیم حداقل 5-10 قسمت را قبل از در دسترس قرار دادن داستان منتشر کنید تا خوانندگان بتوانند درست در آن حفاری کنند.

آمازون پیشنهاد می کند که داستان های Kindle Vella در قسمت های مختلف ، با اپیزودهایی از 600 کلمه تا 5000 کلمه ، نوشته شوند. آمازون خاطرنشان می کند که “برای اطمینان از تجربه خوب مشتری” ، هیچ محتوایی را که به طور آزاد در جاهای دیگر در دسترس باشد ، قبول نمی کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=VjBoQrFgOms

مانند Wattpad ، که یک سیستم مبتنی بر سکه برای باز کردن قفل های جدید داستان های پولی ارائه می دهد ، Kindle Vella نیز دارای یک سیستم مبتنی بر Tokens است. بسته های توکن از 1.99 دلار برای 200 نشانه (تقریباً معادل 4+ قسمت) تا 14.99 دلار برای 1700 نشانه (34+ قسمت) است. آمازون در یادداشت خود به نویسندگان می گوید:

شما 50٪ از آنچه خوانندگان برای نشانه های مورد استفاده برای باز کردن قفل قسمت های داستان خود صرف می کنند ، بدست خواهید آورد. همچنین براساس فعالیت و تعامل مشتری واجد شرایط دریافت پاداش مبتدی خواهید بود. برای اینکه خوانندگان بتوانند داستان های مورد علاقه خود را راحت تر پیدا کنند ، چند قسمت اول هر داستان رایگان است. تعداد نشانه های مورد نیاز برای باز کردن قفل یک قسمت با تعداد کلمات در قسمت ، یک کاراکتر در هر 100 کلمه تعیین می شود.

انقلاب خود نشر

Kindle Vella مطمئناً یک حرکت هوشمندانه توسط آمازون است. Kindle در صف مقدم انقلاب خودنشر است و این شامل همان روشی “بی بند و باری” است که مردم دوست دارند از رسانه های مدرن استفاده کنند که iTunes اپل به تعریف آن دهه ها کمک کرد – زمانی که فروش آلبوم های موسیقی را به صورت آهنگ های جداگانه آغاز کرد.

اینکه Vella می تواند همان نوع جامعه قدرتمند Wattpad را ایجاد کند ، باید منتظر ماند. با این حال ، شرط بندی در برابر آمازون هرگز حرکت خوبی نیست.

اعتبار تصویر: Perfecto Capucine / Unsplash CC


زنی که کیندل می خواند
4 روش برای تبدیل هر قالب کتاب به Amazon Kindle

در اینجا بهترین روش ها برای تبدیل هر فایل کتاب الکترونیکی وجود دارد تا به صورت یکپارچه در Amazon Kindle شما کار کند.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید