16
جولای

آمازون در حال بررسی این موضوع است که به الکسا اجازه دهد فرزندان شما را ردیابی کند

این پروژه ادعا شده “جستجوگر” نام داشت و به شما امکان می دهد همیشه در مکان فرزند خود باشید.


اکو آمازون

طرفداران حریم خصوصی آنقدر داغ نیستند که در خانه خود میکروفون متصل به اینترنت داشته باشند ، اما این وضعیت بسیار بدتر است. اطلاعاتی حاکی از آن است که آمازون می خواهد قابلیت ردیابی کودک را به الکسا اضافه کند.

آمازون الکسا: تقریباً یکی از والدین هلی کوپتر است

این اطلاعات از بلومبرگ گرفته شده است ، اسنادی که ادعا می کنند مفهومی را توصیف می کنند که آمازون از آن پیروی نکرده است.

بلومبرگ ادعا می کند که این پروژه “Seeker” نام داشت و اولین بار در اواسط سال 2019 در جدول تحقیق و توسعه آمازون قرار گرفت. Seeker در قالب یک وسیله حمل خواهد شد که برای کودکان 4 تا 12 سال طراحی شده است و به کودک امکان دسترسی به صدا را می دهد. دستورات مناسب آنها

مرتبط: آیا باید کودک خود را ردیاب تناسب اندام بخرید؟ مزایا و معایب

این رسانه قابل حمل همچنین دارای یک تراشه GPS است که به آمازون امکان می دهد مکان کودک در هر زمان را ردیابی کند. والدین نگران می توانند از طریق دستگاه پوشیدنی کودک خود را تحت نظر داشته و یا با او ارتباط برقرار کنند.

آمازون واقعاً می خواست قرص تلخ را شیرین کند تا کودک شما را به استفاده از دستگاه ردیابی ترغیب کند:

این غول تجارت الکترونیکی قصد دارد کودک دوست کودک را به قیمت 99 دلار از جمله اتصال بی سیم و دسترسی یک ساله به اشتراک FreeTime Unlimited این شرکت بفروشد که از آن زمان به Kids + تغییر نام داده است. هزینه اشتراک برای دسترسی به کتابها ، فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی ، برنامه ها و بازی ها برای هر ماه 2.99 دلار است و به والدین امکان می دهد محدودیت های زمان نمایش و فیلتر کردن محتوا را بر اساس سن کودک تنظیم کنند.

قرار بود این موتور جستجو در سال 2020 عرضه شود ، اما چنین دستگاهی منتشر نشد. با این حال ، بلومبرگ متذکر می شود که هیچ مدرکی دال بر رد کامل ایده آمازون وجود ندارد. تنها چیزی که او می داند این است که آمازون زمانی با ایده موتور جستجو بازی کرده است.

بلومبرگ همچنین در مورد همکاری اخیر آمازون و دیزنی برای راه اندازی یک گروه هوشمند برای کودکان بحث کرد. این جادو باند جادویی نامیده می شود و بلومبرگ شباهت بین نام خود و ردیابی MagicBand را یادداشت می کند که غول سرگرمی از آن در پارک های موضوعی خود استفاده می کند. با این حال ، هیچ تأییدی در مورد استفاده از Magic Band از فناوری Seeker یا هر نوع ردیابی وجود ندارد.

الکسا ، آیا بچه های من دوباره خوب کار می کنند؟

پروژه جستجوی آمازون هنوز روشن نشده است ، اما ما نمی دانیم آیا این شرکت ایده را به کلی حذف کرده است یا به سادگی آن را برای زمان دیگری کنار گذاشته است. بنابراین ما باید آمازون را جستجو کنیم و در آینده به دنبال هر چیزی که ممکن است شبیه Seeker باشد ، بگردیم.

انگشت اشاره به سمت آمازون آسان است ، اما فناوری ردیابی کودک GPS چیز جدیدی نیست. در حقیقت ، ابزارهای زیادی وجود دارد که برای کمک به والدین در پیگیری مکان فرزندانشان طراحی شده اند.


بهترین-تماشای-تلفن-بچه ها
بهترین ساعت تلفن برای کودکان: ردیاب GPS و ساعت های هوشمند

به دنبال بهترین ساعت تلفن برای کودکان برای محافظت از کودکان خود هستید؟ در اینجا ساعت های تلفن همراه مناسب کودکان برای Verizon ، AT&T و سایر محصولات ارائه شده است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.