28
جولای

آمازون برنامه ریزی برای پذیرش پرداخت بیت کوین را در هر زمان انکار می کند

آمازون برای از بین بردن گمانه زنی ها درباره ورود آشکار به دنیای بیت کوین اقدام کرده است ، شایعات زیادی مبنی بر اینکه خرده فروش قصد دارد بزرگترین ارز رمزپایه جهان را به عنوان گزینه پرداخت بپذیرد.

هنوز هم ، فقط چند روز پس از ارسال موج دار از طریق شبکه بیت کوین ، آمازون این شایعات را انکار کرد – اما به کاربران رمزنگاری فرصت کمی برای بررسی در آینده داد.

آمازون برنامه های پذیرش بیت کوین را انکار می کند

آمازون Bitcoin را به عنوان گزینه پرداخت می پذیرد که یکی از مقدس ترین مقبولیت های عمومی است. اگر بزرگترین خرده فروش آنلاین بیت کوین را بپذیرد ، دنیای ارزهای رمزپایه یک شبه میلیاردها کاربر بالقوه کسب خواهد کرد.

یک فرد ناشناس به City AM گفت که آمازون “تا پایان سال” شروع به پذیرش پرداخت بیت کوین می کند قبل از اینکه آمازون یک برنامه ارز رمزنگاری طولانی مدت داشته باشد و این شرکت فقط پیشنهادات خود را نمی گذراند. ”

علاوه بر این ، انتشار اخیر کار آمازون در زمینه ارزهای رمزنگاری شده و سرب بلاکچین ، لیستی از الزامات مانند “استفاده از تخصص دامنه بلاکچین ، کتاب توزیع شده ، ارزهای دیجیتال بانک مرکزی و ارز رمزپایه” را ذکر کرده است که باز هم به حدس و گمان کمک می کند.

با این حال ، سخنگوی آمازون گفت:

علی رغم علاقه ما به فضا ، گمانه زنی هایی که در مورد برنامه های خاص ما برای ارزهای رمزپایه به وجود آمده صحت ندارد. ما همچنان بر روی تحقیق در مورد ظاهر مشتریانی که از آمازون خرید می کنند متمرکز هستیم

این شایعات به افزایش قیمت بیت کوین از حدود 35000 دلار به 40،000 دلار ، بزرگترین سود یک روزه در ماهها کمک کرد. با این حال ، پس از راه اندازی بیانیه آمازون ، قیمت با بازگشت نیمی از سود خود بازگشت ، البته فقط به حدود 37500 دلار.

مرتبط: بیت کوین چیست ، چقدر هزینه دارد و چگونه می توانید آن را خرج کنید؟

چه زمانی آمازون بیت کوین را قبول می کند؟

آیا آمازون بیت کوین را می پذیرد؟ یا آیا او یک ارز رمزنگاری شده با طراحی خاص خود ، همسو با شبکه گسترده انبارها ، خرده فروشی ها ، مغازه ها و سایر مشاغل تحت چتر آمازون ایجاد خواهد کرد؟

مرتبط: بهترین گزینه های سازگار با محیط زیست برای بیت کوین

حداقل ، ارسال شغل تأیید می کند که آمازون در حال بررسی چگونگی پیاده سازی فناوری بلاکچین در سراسر سازمان است. این که آیا این معرفی بیت کوین به عنوان یک سیستم پرداخت برای محصولات آمازون است یا به سادگی به عنوان یک بلاک چین داخلی برای ردیابی زنجیره تأمین ، هر کسی می تواند حدس بزند.

ممکن است به مرور آمازون شروع به پذیرش پرداخت بیت کوین همراه با فناوری توسعه یافته داخلی کند.

البته وقتی صحبت از فناوری بلاکچین می شود ، آمازون کاملاً در تاریکی نیست. Amazon Managed Blockchain یکی از اولین شبکه های خصوصی قابل مدیریت مقیاس پذیر بلاکچین با استفاده از Hyperledger Fabric و Ethereum بود. شبکه بلاکچین مدیریت شده آمازون تحت عنوان Blockchain-as-aa Service شناخته می شود ، یک گزینه قابل توسعه و مقیاس پذیر که بیشتر در کسب و کارها و سازمان های بزرگ متمرکز است.


دستی که سکه های ارز رمزنگاری شده را در دست دارد
بیت کوین در مقابل بیت کوین کش: مشکل مقیاس پذیری بیت کوین را حل کنید

بیت کوین کش تفاوت اساسی با بیت کوین دارد و هدف آن حل یکی از بزرگترین مشکلات ارز رمزپایه است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده