رفتن به نوشته‌ها

آمازون اکنون پلیس را ملزم به درخواست عمومی برای تهیه تصاویر از حلقه ها می کند

آژانس های ایمنی عمومی باید صریحاً از دارندگان حلقه بخواهند که داده های خود را ارائه دهند.


انگشتر آمازون

نمایش های خانگی هوشمند راهی خارق العاده برای جلب مجرمان است ، اما در صورت سو mis استفاده ، به سازمان ها قدرت جاسوسی از ساکنان را بدون اجازه و دانش آنها می دهد. بنابراین اکنون آمازون گفته است که اگر پلیس بخواهد از تصاویر Nest برای حل یک جرم استفاده کند ، باید این کار را به روشی عمومی و به راحتی در دسترس انجام دهد.

شرایط جدید حلقه آمازون

آمازون تغییر در وبلاگ رسمی Ring را اعلام کرد. این غول تجارت الکترونیکی گفت اگر نیروهای انتظامی یا سازمان آتش نشانی بخواهند از داده های Ring در تحقیقات استفاده کنند ، مجبور شدند بیانیه عمومی بدهند.

این ویژگی جمع آوری اطلاعات برای پاک کردن همه مالکان محصول Ring تأثیری ندارد. در عوض ، این بخشی از یک طرح شامل شمردن همسایگان حلقه است که به ایمن نگه داشتن جوامع کمک می کند.

ایده پشت حلقه همسایه بسیار هوشمندانه است. شما همه این خانه ها را در محله دارید و آنها دستگاه های هوشمند مختلفی برای نظارت بر آنچه در خارج از درب ورودی اتفاق می افتد دارند. Ring Neighbours داده های همه را با هم ترکیب می کند و از نتیجه برای ترسیم تصویری از آنچه در سطح جامعه اتفاق می افتد استفاده می کند. بنابراین در اصل یک سیستم نظارت تصویری تحت کنترل جامعه است.

مرتبط: چگونه الکسا را ​​وادار کنیم تا درب منزل شما به مردم سلام کند

همانطور که انتظار دارید ، مجریان قانون واقعاً می خواهند از این داده ها برای ایمنی عمومی بهتر استفاده کنند. با این حال ، این مسئله منجر به یک مسئله حفظ حریم خصوصی می شود – اگر آمازون بدون اطلاع کاربران ، داده ها را به پلیس منتقل کند ، آژانس ها می توانند از این اطلاعات برای جاسوسی مردم استفاده کنند.

به همین دلیل آمازون قبلاً “درخواست کمک” ایجاد کرده است. وقتی اتفاقی در یک جامعه می افتد ، سازمان های اجرای قانون می توانند با درخواست کمک به همسایگان مراجعه کنند. سپس افراد می توانند عکس ها و فیلم ها را برای کمک به تحقیقات ارائه دهند.

همه موارد ارسالی به آژانس در برنامه همسایه ها توسط هر کسی قابل مشاهده است. حتی پس از پایان تحقیقات ، کاربران می توانند نمایه آژانس را نمایش دهند و تمام اطلاعات ارسال شده به آنها و نحوه استفاده آژانس را از آن مشاهده کنند.

آمازون برای جلوگیری از تبدیل شدن کانون همسایگان به جمع آوری اطلاعات شخصی ، فقط به آژانس های ایمنی عمومی اجازه می دهد تا یک حساب کاربری ایجاد کنند و آن را در یک درخواست کمک ارسال کنند. و هرگونه درخواست داده ای که آنها ارائه می دهند نمی تواند برای جلوگیری از به اشتراک گذاری بسیار گسترده و نامناسب باشد.

آمازون یک مرکز راهنمایی عمیق برای آژانس های ایمنی محله دارد ، بنابراین اگر هر گونه نگرانی یا مسائل فعلی دارید ، آن را بخوانید و ببینید آیا به شما کمک می کند یا خیر.

ایمن نگه داشتن جوامع ، از نظر جسمی و دیجیتالی

حلقه همسایگان یک ایده هوشمندانه است که قدرت خانه هوشمند همه را برای حل جرایم تلفیق می کند ، اما به راحتی می توان از این ایده سو mis استفاده کرد. آمازون می خواهد با تحمیل شرایط جدید به همسایگان در مورد چگونگی جمع آوری داده ها ، از این اتفاق جلوگیری کند.

آمازون می خواهد جوامع را در یک شبکه بزرگ هوشمند جمع کند. به عنوان مثال ، پیاده رو آمازون به محله ها اجازه می دهد تا دستگاه های خود را ترکیب کرده و از یکدیگر پشتیبانی کنند.


خانه ای در یک محله حومه شهر
پیاده رو آمازون چیست و چگونه کار می کند؟

ما نگاه دقیق تری به پیاده رو آمازون و چگونگی این شرکت می خواهیم از دستگاه های موجود Echo و Ring شما برای ایجاد یک محله هوشمند استفاده کند.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید