26
مه

آمازون استودیوی MGM را برای کمک به جنگ در حال جنگ خریداری می کند

این معامله بیش از 4000 فیلم و 17000+ نمایش تلویزیونی تحت آمازون به ارمغان می آورد.


برای آمازون و MGM معامله کنید

با گرم شدن بازار پخش ویدئو ، شرکت ها باید همه کارها را برای زنده ماندن انجام دهند ، حتی غول هایی مانند آمازون. این غول تجارت الکترونیکی به تازگی از همکاری با MGM برای قرار دادن فیلم های بیشتر در سیستم عامل خود خبر داده است.

معامله جدید آمازون و MGM

همانطور که در بیانیه مطبوعاتی برای Business Wire گزارش شده است ، دو شرکت غول پیکر در صنعت سرگرمی قراردادی را امضا کرده اند که به آمازون اجازه می دهد فیلم های MGM را بر روی سیستم عامل خود نشان دهد.

اگر مطمئن نیستید که MGM چیست ، به معنای “Metro-Goldwyn-Mayer” است. آیا می دانید آن “شیر فیلم” که در ابتدای بسیاری از فیلم ها ظاهر می شود و بسیار هجو می شود؟ این شیر MGM است.

مرتبط: چگونه می توان فیلم های موجود را برای پخش جریانی بررسی کرد

اکنون هر فیلم با بازی شیر معروف خروشان در آمازون ظاهر می شود. این معامله ای است که شامل بیش از 4000 عنوان و 17000 نمایش تلویزیونی است. قطره کمی در استخر نیست.

این معامله ارزان انجام نشد. آمازون برای آوردن MGM مجبور بود 8.45 میلیارد دلار بپردازد. با این حال ، معامله به این معنی است که آمازون در حال حاضر تعداد زیادی نمایش و فیلم نمادین دارد.

مایک هاپکینز ، معاون ارشد Prime Video و استودیوی آمازون ، می خواهد در مورد تمام سنگهای قیمتی کلاسیک که اکنون در آمازون نفوذ کرده اند بحث کند:

MGM دارای کاتالوگ غنی از بیش از 4000 فیلم است – 12 مرد عصبانی ، Basic Instinct ، Creed ، جیمز باند ، Blonde قانونی ، Moonstruck ، Poltergeist ، گاو خشمگین ، Robocop ، راکی ​​، سکوت بره ها ، Stargate ، تلما و لوئیز ، Tomb Raider ، هفت با شکوه ، پلنگ صورتی ، ماجرای تاج توماس و بسیاری دیگر از آیکون ها – و همچنین 17000 نمایش تلویزیونی – از جمله Fargo ، The Maid’s Tale و The Vikings

به همین ترتیب ، آمازون به تازگی معامله بزرگی برای پلتفرم پخش ویدیوی خود انجام داده و در نتیجه فشار زیادی را به رقبا وارد کرده است. باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا آمازون می تواند از این اهرم جدید برای تشویق افراد بیشتر به اشتراک در سیستم عامل های جریان خود استفاده کند یا خیر.

آمازون سهم شیر یک معامله باورنکردنی را به دست می آورد

آمازون برای تثبیت موقعیت خود در دنیای جریان رسانه ای ، MGM را به قیمت 8.45 میلیارد دلار خریداری کرد. اکنون هر نمایش تلویزیونی و فیلمی با شیر نمادین در آغاز زندگی دوم آنلاین خواهد داشت.

اگر آمازون تصمیم بگیرد فیلم هایی را به سری Prime Video خود اضافه کند ، بسیاری از افراد بدون پرداخت هزینه اضافی به مجموعه فیلم های خود کمک می کنند. این فقط نشان می دهد که آمازون پرایم بسیار بیشتر از تحویل سریع است.

اعتبار تصویر: TFYKub / Shutterstock.com


مزایای amazon-prime
10 مزیت بزرگ آمازون که احتمالاً از دست داده اید

تحویل دو روزه رایگان فقط آغاز کار است. در اینجا برخی از مزایای قابل توجه مشترک شدن در Amazon Prime وجود دارد که شاید از آنها اطلاع نداشته باشید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.