7
مه

آزمایش جدید توئیتر توییتر پرداخت درون برنامه ای را امکان پذیر می کند

توییتر در ابتدا پرداختی را به تعداد محدودی از کاربران پرداخت می کند.


توییتر عملکرد شیشه نوک

ویژگی جدید Tip Jar توییتر در حال شروع به گسترش در حساب های با مشخصات بالا است که به کاربران دیگر امکان می دهد حساب های مورد علاقه خود را از بین ببرند. Tip Jar از گزینه های مختلف پرداخت پشتیبانی می کند و از پردازنده های پرداخت خارجی برای مدیریت معاملات استفاده می کند.

جعبه های اشاره توییتر برای تجارت باز است

توییتر برای اولین بار ایده Tip Jars را در اواخر آوریل 2021 به اشتراک گذاشت. این پلت فرم برای مدتی چندین گزینه پرداخت مختلف را در سیستم عامل آزمایش کرد ، به کاربران اجازه می دهد مستقیم به تولیدکنندگان محتوا پرداخت کنند یا به راحتی کاربران مورد علاقه خود را در توییتر اینجا و آنجا نوک بزنند.

ویژگی جدید Tip Jar از گزینه های پرداخت از جمله Bandcamp ، Cash App ، Patreon ، PayPal و Venmo پشتیبانی می کند. در حال حاضر ، توییتر نیز پرداخت ها را کاهش نمی دهد. تمام پرداخت هایی که با استفاده از Tip Jar به کاربران توییتر انجام می شود مستقیماً به جیب پرداخت های دیجیتالی منتقل می شود.

جعبه ابزار مستقیماً در پروفایل های کاربر در دسترس است. بنابراین ، اگر یک توییت مخصوصاً عالی را مشاهده کنید که فکر می کنید لیاقت یک دلار را دارد ، می توانید هر زمان که بخواهید پول ارسال کنید.

توییتر چندین مسئله دارد که باید قبل از گسترش ویژگی به پایگاه کاربری گسترده تر ، به آنها بپردازد. اول ، محرمانه بودن Rachel Tobacco ، مدیرعامل SocialProof Security ، دریافت که انتخاب برای پرداخت مستقیم با استفاده از PayPal آدرس آن را نیز برای گیرنده ارسال کرده است ، که البته ایده آل نیست.

همانطور که توباک اشاره کرد ، این برای اکثر برنامه های PayPal خوب است ، اما نه برای احتمال استفاده پردازنده پرداخت در توییتر.

ناگفته نماند که مشکلات مستند تویتر در رابطه با شبیه سازی حساب ها خصوصاً در چهره های مشهور و کاربران با پیروان زیاد وجود دارد. در حالی که گزینه پرداخت Tip Jar در حال حاضر فقط برای حساب های شناخته شده در دسترس است ، اما به موقع برای کاربران بیشتری عرضه می شود. برعکس ، اگر فقط حساب های تأیید شده بتوانند Tip Jar را اضافه کنند ، این امر می تواند تشخیص تقلب در هویت را آسان تر کند.

Twitter Tip Jar همچنین در رقیب Clubhouse خود ، Spaces کار خواهد کرد. اگرچه گزینه پرداخت هم برای iOS و هم برای کاربران Android در دسترس است ، گزینه پرداخت Spaces در حال حاضر فقط برای کاربران Android در دسترس است.

مرتبط: بهترین گزینه های PayPal برای پرداخت آنلاین

توییتر پرداخت هایی را برای مردم به ارمغان می آورد

احتمالاً دیده اید که افراد پس از ویروسی شدن توئیت یا راه اندازی پیوند به PayPal.Me یا حتی پیوند به موسسات خیریه یا سازمان های غیرانتفاعی ، $ Cashtag خود را می نویسند. اکنون می توانید مستقیماً به این حساب های توییتر بروید و در حمایت از علتی یا موارد دیگر به آنها پول بپردازید.

توییتر در تلاش است تا مجموعه متنوعی از محتوا را ایجاد کند ، تغییرات چشمگیری در سیستم عامل ایجاد می کند. Spaces فوق الذکر وجود دارد ، همراه با خرید بستر خبرنامه Revue در ژانویه 2021 و ویژگی جدید “Super Follow” که امکان کسب درآمد بیشتر از پروفایل های کاربر و ایجاد محتوا را فراهم می کند.


شخصی که بصورت آنلاین پرداخت می کند
با انتقال بانکی پرداخت نکنید: 5 روش جایگزین مطمئن

پرداخت از طریق بانک می تواند به معنای دریافت کلاهبرداری از پول شما باشد. بنابراین در عوض از چه روش های مطمئنی می توانید برای پرداخت استفاده کنید؟

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.