رفتن به نوشته‌ها

آخرین به روز رسانی Vivaldi عملکرد مرورگر را باز می کند

Vivaldi به تازگی با آخرین نسخه 4.1 نرم افزار مرورگر متمرکز بر حریم خصوصی حتی مفیدتر شده است.


vivaldi 4.1 دارای بخش های آکاردئون است

به نظر می رسد نسخه انقلابی ویوالدی 4.0 فقط دیروز منتشر شد ، اما این برند با به روزرسانی دیگری از مرورگر متمرکز بر کاربر ، در اینجا حضور دارد.

معرفی ویوالدی 4.1

Vivaldi 4.1 در اینجا است و همراه با تعدادی به روزرسانی است که عملکرد مرورگر بزرگ متمرکز بر حریم خصوصی را بهبود می بخشد.

این به دنبال به روز رسانی Vivaldi 4.0 است که در ژوئن 2021 منتشر شد. بنابراین این به روز رسانی تنها چند ماه بعد از راه می رسد.

هم اکنون می توانید جدیدترین مرورگر Vivaldi را بارگیری کنید. کافی است به Vivaldi.com بروید و می توانید آن را برای دستگاه های Windows یا Android انتخاب کنید.

بنابراین با آخرین به روز رسانی چه چیزی دریافت می کنیم؟ اجازه بدید ببینم…

Vivaldi 4.1 چه ویژگی هایی را نشان می دهد؟

vivaldi 4.1 دارای بخش های آکاردئون است

اعتبار تصویر: Vivaldi.com

مجموعه ویژگی های غول پیکر ویوالدی با به روزرسانی 4.1 مرورگر به سادگی حتی بیشتر شده است.

اول ، ما ترتیب بخش ها را داریم. بنابراین ، به جای اینکه 8 میلیون زبانه مرورگر صفحه شما را به هم ریخته باشد ، اکنون می توانید آنها را در یک زبانه کوچک مرتب مرتب کرده و در صورت نیاز آن را باز کنید.

ویوالدی قبلاً دو گزینه برای تنظیم بخش ها داشت. اینها بخشها و مقاطع فشرده ای در دو سطح هستند. اکنون یک سوم وجود دارد؛ ترتیب آکاردئون.

مرتبط: نحوه استفاده از تقویم ویوالدی

زبانه های آکاردئون به شما امکان می دهد پشته را با یک کلیک فقط روی زبانه والد گسترش دهید. آکاردئون در سمت راست قسمت والدین گسترش می یابد ، نه به عنوان بخش های دو سطح.

این به شما امکان می دهد برگه هایی با محتوای مشابه را با هم گروه بندی کنید. بیایید بگوییم شما در حال تحقیق درباره یک فناوری جدید هستید. شما می توانید تمام بخشهای این مطالعه را تحت یک آکاردئون ذخیره کنید ، سپس می توانید در صورت لزوم آنها را گسترش دهید. اگر می خواهید ایمیل های خود را بررسی کنید ، با انجام این کار ، آکاردئون فرو می ریزد ، آماده است تا هنگامی که هستید دوباره برگردید.

Vivaldi 4.1 عملکرد جدید زنجیره دستورات

اعتبار تصویر: Vivaldi.com

دوم ، ویوالدی چیزی را می گیرد که برند آن را Chains Command می نامد. این چیه؟ خوب ، این یک روش ترکیبی از چندین دستور 200+ مرورگر Vivaldi است که به شما امکان می دهد عملیات پیچیده را با کلیک یک میانبر انجام دهید.

می توانید میانبرها یا حرکات ماوس خود را به عملکرد خط فرمان Vivaldi اختصاص دهید ، به این معنی که می توانید عملکرد سفارشی عالی را به گردش کار خود اضافه کنید.

مرتبط: نحوه تنظیم نامه Vivaldi Mail

همچنین ، در به روزرسانی های جدید ، به روزرسانی های بی صدا برای ویندوز پیدا خواهید کرد ، به این معنی که تمام به روزرسانی های آینده به طور خودکار بارگیری و نصب می شوند. نمای مرورگر مرورگر نیز دارای ویژگی اضافی می شود. شمارنده دقیقه بنابراین اکنون می دانید که خواندن مقاله چه مدت طول می کشد.

Vivaldi یک جایگزین عالی برای مرورگرهای Big Boy است

Vivaldi شاید بزرگترین نام در مرورگرها نباشد ، اما مطمئناً یکی از بهترین هاست. مخصوصاً به این دلیل که کاربران خود را در مرکز هر کاری قرار می دهد ، تبلیغات تبلیغاتی یا سایر اقدامات ناپسند را پشتیبانی نمی کند.

دلیل وجود دارد که آن را به عنوان بهترین گزینه برای Chrome موجود انتخاب کنید.


Google-chrome-انجماد
Vivaldi vs. Opera vs. Brave: بهترین گزینه برای کروم چیست؟

ما به Vivaldi ، Opera و Brave نگاه می کنیم تا مشخص کنیم کدام مرورگر بهترین گزینه برای Chrome است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید